tumblr page counter
Pécsi Szakképzési Centrum Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma
Név:   
Jelszó:

A logisztika napja
Szakmák Éjszakája 2018.
digitális Városismereti Verseny
Országos Középiskolás
Bemutatkozik a Radnót - 2018, Harmadik Színház
Sítábor 2018.
Öltözz pirosba!
Szalagavató



Országos

VersenyVersenyzőOsztályHelyFelkészítőDátum
KEBA - Országos tőzsdeismereti verseny (Közép-Európai Brókerképző Alapítvány)Buják Gergely, Mészáros Sándor, Perjás Dávid 14. A18.Zsebeházi Edit2017.04.28.
Zrínyi Matematika Verseny országos döntőKósa Dániel 12. B10.Kajliné Somogyi Ildikó2017.04.28.
15. Országos Protokollverseny - "Ajándékozás" kategóriaFülöp Dalma
Nagy Tímea
Messzinger Mariann
12. C1.Lachner László2017.04.26.
15. Országos Protokollverseny - EgyéniNagy Tímea12. C2.Lachner László2017.04.26.
Ágazati és ágazaton kívüli szakmai érettségi tárgyak versenye (ÁSZÉV) DÖNTŐ, ÜGYVITEL ISMERETEK Járka Emese12. B13.Dr. Takács Istvánné2017.04.03.
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Kárpát-medencei döntő, szakgimnáziumi kategóriaNagy Tímea12. C3.Gazdag Ágota2017.02.25.
Nemzeti Színház "Csongor és Tünde" versenyKő Dávid
Bódis Viktória
Papp Viktória
Karnis József
10. A22.Vojcsik József2016.06.06.
Teöreök Aladár Országos Tanulói Gépíró Verseny Szili Gábor 10. C3.Dr. Takács Istvánné2016.05.02.
Országos protokollverseny - csapatversenyFülöp Dalma
Messzinger Mariann
Nagy Tímea
11. c4.Lachner László2016.04.25.
Országos protokollverseny - egyéni versenyNagy Tímea 11. c3.Lachner László2016.04.25.
Bolyai matematikaversenyDeák Anita 11. c
Kósa Dániel 11. b
Nagy Tímea 11. c
Vass Alexandra 11. b
5.2016.03.11.
Implom József Helyesírási VersenyNagy Tímea11. C10.Gazdag Ágota2016.02.16.
Teöreök Aladár országos tanulói gyorsíró-, gépíró- és szövegszerkesztő-verseny Szili Gábor10. C2.Dr. Takács Istvánné2015.12.13.
Országos Fogyasztóvédelmi Sulipárbaj"Triumcicátus" csapat:
Krizmayer Dalma
Mandula Netta
Sarkadi Dóra
10.A3.Zsebeházi Edit2015.04.28.
SZÉTV Kereskedelmi és marketing alapismeretekKerekes Áron 12. A22.Böhm Dániel2015.04.17.
OSZTV - Pénzügyi -számviteli ügyintézőMayer Kármen 14. A7.Bagoly Erzsébet, Zsebeházi Edit, Szentesi Mariann, Baksa Gábor, Böhm Dániel2015.04.09.
Országos Protokollverseny - Mindennapok illemtana Nagy Norina
Juhász Ivett
11. A2.Lachner László2015.03.30.
Országos protokollversenyWindischmann Nikolett
Nagy Norina
Juhász Ivett
11. A7.Lachner László2015.03.30.
Országos protokollversenyFülöp Dalma
Messzinger Marianna
Nagy Tímea
10. C9.Lachner László2015.03.30.
Országos Protokollverseny különdíja - Mindennapok illemtana Windischmann Nikolett11. A1.Lachner László2015.03.30.
OTP - Életrevaló Kvíz Csató Máté
Bánusz Bettina
Szabó Csilla
Horváth Brigitta
Muck Roland
Vajnai Dániel
Mayer Kármen
Bálint Klaudia
Kovács Alexandra
Orsós Tünde
14.A
13.A
12.C
1.Kiss Katalin2014.04.16.
XII. Országos Protokollverseny, "Legifjabb csapat" Különdíja Bonczók Barnabás
Fülöp Dalma
Messzinger Mariann
9. C1.Lachner László2014.04.09.
KEBA - TőzsdejátékBánusz Bettina, Tóthpál Brigitta, Óvári László 14.A7.Rigó Adrienn2014.02.05.
BGF - "Siker kulcsa"Koncz Angelika
Kozma Bettina
Osztopányi Adél
11.C2.Rigó Adrienn2014.01.31.
BGF - "Siker kulcsa"Francz Zsolt
Nemeskéri Márk
Nikli László
11.B
11.B
11.C
5.Rigó Adrienn2014.01.31.
BGF - "Siker kulcsa"Farkas Alexandra
Nyerges Klaudia
Sziládics Nikolett
12.C6.Kiss Kata2014.01.31.
BGF - "Siker kulcsa"Czövek Gergő
Hosszú Alexandra
Márta Alex
11.B11.Zsbánné Hámory Márta2014.01.31.
Országos Gépíró VersenyBálint Klaudia 12. C6.Dr. Takács Istvánné2013.11.18.
Országos Gépíró VersenyTakács Mónika13. A16.Dr. Takács Istvánné2013.11.18.
"Múltidézés és hagyományőrzés 100 év statisztikájával fűszerezve" Országos döntő 2013. ÓpusztaszerPavlovics Dániel
Babics Mirjana
Kerék Dominika
Gergely Alexandra
Pécsi Zsófia
Bodor Bence
Ill Patrik
2.Kiss Katalin, Vojcsik József2013.11.08.