tumblr page counter
Pécsi Szakképzési Centrum Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma
Név:   
Jelszó:

A logisztika napja
Szakmák Éjszakája 2018.
digitális Városismereti Verseny
Országos Középiskolás
Bemutatkozik a Radnót - 2018, Harmadik Színház
Sítábor 2018.
Öltözz pirosba!
Szalagavató



Megyei

VersenyVersenyzőOsztályHelyFelkészítőDátum
Kazinczy "Szép magyar beszéd" VersenyFischer Vivien11.B1.Vojcsik József2018.04.18.
Megyei Angol Verseny (Pécsi Művészeti Gimnázium)Torhosi Enikó9.C2.Pásztor Ágnes2018.04.18.
Implom József Helyesírási VersenyBánusz Brigitta 12.C9.Gazdag Ágota2018.03.28.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny csapatJordán Dorka
Keresztes Szabolcs
Lakatos Martin
10.C
10.C
10.B
3.Háhn Attila2018.03.28.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny egyéniKeresztes Szabolcs10.C1.Háhn Attila2018.03.28.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny egyéniHorváth Zoltán 11.D4.Kajliné Somogyi Ildikó2018.03.28.
Zrínyi Ilona Matematikaverseny egyéniKő Dávid12.A4.Rosta Katalin2018.03.28.
Fejér Lipót Megyei Matematika Verseny egyéniKő Dávid12.A4.Kajliné Somogyi Ildikó2018.02.08.
ITSH robotika pályázat Hegedűs Bulcsú, Kraszkó Barnabás 1/13.d3.Zsenák István2017.12.07.
Implom József Helyesírási VersenyPongrácz Farkas 10.d3.Vojcsik József2017.11.30.
Implom József Helyesírási VersenyBánusz Brigitta12.c9.Gazdag Ágota2017.11.30.
Fejér Lipót Megyei Matematika Verseny egyéniKő Dávid12.a4.Kajliné Somogyi Ildikó2017.11.07.
"Megyei Angol Nyelvvizsga Verseny ""B1"" kategória"Murányi Jenő10. B2.Dr. Oroszlán Anikó2017.04.28.
Implom József Helyesírási VersenyNagy Tímea12. C1.Gazdag Ágota2017.04.28.
Implom József Helyesírási VersenyFeckes Sintia 12. C3.Gazdag Ágota2017.04.28.
Kazinczy Szépkiejtési VersenyFischer Vivien 10. B1.Vojcsik József2017.04.28.
PénzSztár Verseny"Tudosokk": Hosszú Alexandra Tóth Kitti Váradi Vivien Radisavljevic Márkó 14. A2.Szentesi MAriann2017.04.28.
PénzSztár Verseny"Radnóti Kenszőr": Tóth Gábor Geizler Krtisztián Keresztes Kitti Francz László Zsolt 14. A2.Szentesi MAriann2017.04.28.
Zrínyi Ilona Matematika verseny megyei fordulóKósa Dániel12. B1.Kajliné Somogyi Ildikó2017.04.28.
Fejér Lipót megyei Matematika Verseny
Szakgimnáziumi kategória
Egyéni
Nagy Tímea 12. C1.Kajliné Somogyi Ildikó2017.02.02.
Fejér Lipót megyei Matematika Verseny
Szakgimnáziumi kategóri
Egyéni
Kósa Dániel12. B2.Kajliné Somogyi Ildikó2017.02.02.
Fejér Lipót megyei Matematika Verseny zakgimnáziumi kategória, csapatversenyNagy Tímea, Kósa Dániel, Gágó Ivett 12.1.Kajliné Somogyi Ildikó2017.02.01.
Kazinczy Szépkiejtési VersenyFischer Vivien9. B3.Vojcsik József2016.02.26.
Implom József Helyesírási VersenyNagy Tímea 11. C1.Gazdag Ágota2016.01.20.
Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulóVégh Ferenc 11. B1.Háhn Attila2015.02.20.
Zrínyi Ilona matematika verseny megyei fordulóFrancz Zsolt 12. B2.Hónig-Kékesi Ágnes2015.02.20.
Matematika OKTV II. fordulóKun István András 12. C0.Hónig-Kékesi Ágnes2015.01.28.
Implom József helyesírási verseny megyei fordulóNagy Tímea10. C1.Gazdag Ágota2015.01.14.
Pollack megyei angol versenyJávorka Patrik 10. A2.Puchinger Zsuzsanna2014.03.20.
Zrínyi Ilona matematikaversenyFrancz Zsolt11. B2.Hónig-Kékesi Ágnes2014.03.18.
kis Fejér Lipót Matematika versenyNagy Tímea 9.C21.Kajliné Somogyi Ildikó2014.03.17.
Zrínyi Ilona matematikaversenyPelyhe Miklós10. A2.Hónig-Kékesi Ágnes, Kajliné Somogyi Ildikó2014.03.17.
Zrínyi Ilona matematikaversenyNagy Tímea9.C3.Kajliné Somogyi Ildikó2014.03.17.
Fejér Lipót Matematika verseny Francz Zsolt11.B2.Hónig-Kékesi Ágnes2013.12.03.
Fejér Lipót Matematika verseny csapat Francz Zsolt Horváth Vivien Osztopányi Adél Geisler Krisztián11.1.Hónig-Kékesi Ágnes2013.12.03.
Fejér Lipót Matematika verseny csapat 11. évfolyam és 12. évfolyam csapata együtt11.+12.2.Hónig-Kékesi Ágnes2013.12.03.
Fejér Lipót Matematika verseny csapat Szabó Hajnalka Kurdi Cecília Kövesdi Lilla Pavlovics Dániel12.3.Hónig-Kékesi Ágnes2013.12.03.