tumblr page counter
Pécsi Szakképzési Centrum Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma
Név:   
Jelszó:

A logisztika napja
Szakmák Éjszakája 2018.
digitális Városismereti Verseny
Országos Középiskolás
Bemutatkozik a Radnót - 2018, Harmadik Színház
Sítábor 2018.
Öltözz pirosba!
Szalagavató



Sport

VersenyVersenyzőOsztályHelyFelkészítőDátum
FIÚ KOSÁRLABDA B33 DIÁKOLIMPIA MEGYEI DÖNTŐ 3.Pintér Csaba2018.03.07.
FIÚ LABDARÚGÁS Széchenyi Kupa 4.Pintér Csaba2018.03.07.
Leány kézilabda DIÁKOLIMPIA VI. KCS. MEGYEI DÖNTŐ 4.Kovács Gábor, Tóth Boglárka2018.03.07.
Leány kézilabda GYÖRGY ADRIENN EMLÉKTORNA 2.Kovács Gábor, Tóth Boglárka2018.03.07.
LEÁNY RÖPLABDA DIÁKOLIMPIA VI. KCS. MEGYEI DÖNTŐ 4.Pintér Csaba2018.03.07.
LEÁNY RÖPLABDA KODÁLY KUPA 2.Pintér Csaba2018.03.07.
LEÁNY RÖPLABDA Komló, Mikulás Kupa 2.Pintér Csaba2018.03.07.
LEÁNY RÖPLABDA XI. RADNÓTI KUPA 2.Pintér Csaba2018.03.07.
B33 Kosárlabda megyei döntőBohnicsek Alex, Jung Adrián, Kele Dominik, Mérő Andor3.Pintér Csaba2017.12.13.
Komló Miklulás KupaKovács Eszter, Vidákovics Vivien, Grünfelder Klaudia, Nikli Georgina, Szirmai Nikolett, Papp Henrietta, Deér Nóra, Radó Rebeka, Kocsács Anita Renáta2.Pintér Csaba2017.12.08.
IX. Radnóti Röplabda KupaKovács Eszter, Radó Rebeka, Szirmai Nikolett, Nikli Georgina, Horváth Vivien, Vidákovics Vivien, Papp Henrietta, Zséder Csilla2.Pintér Csaba2017.11.16.
Kodály Röplabda KupaKovács Eszter, Horváth Vivien, Vidákovics Vivien, Papp Henrietta, Nikli Georgina, Radó Rebeka, Deér Nóra, Kincses Mercédesz, Juhász Klaudia, Zséder Csilla2.Pintér Csaba2017.10.11.
35. Radnóti Kupa - Fiú kézilabdaKele Dominik, Thrón Dávid, Havasi Richárd, Mérő Andor, Nemes Balázs, Kónya Dávid, Pálfalvi Patrik, Pólics Kevin, Sandó János, Czipóth Krisztián, Bohnicsek Alex, Ács Marcell, Illés Dávid, Mayer Balázs, Arends Remco, Berta Gergő, Csonka Bence, Pálfai Gergő. 2.Kovács Gábor2017.04.25.
35. Radnóti Kupa - Leány kézilabdaRudolf Gréta, Focic Aida, Balázs Luca, Tóth Szófia, Farkas Nanetta, Keresztes Noémi Réka, Fischer Vivien, Keményfi Dorottya, Arends Sanne, Réti Klaudia, Sárközi Dalida, Mudik Vivien, Lutz Kitti, Balogh Emese, Susóczki Boglárka, Fülöp Kornélia. 1.Tóth Boglárka2017.04.25.
SZODSE Területi Döntő - Leány Röplabda Balogh Anna Barbara, Nikli Georgina, Szirmai Nikolett, Vidákovics Vivien, Király Brigitta, Horváth Vivien, Járka Emese, Szép Izabella, Grünfelder Klaudia 1.Pintér Csaba2015.11.11.
Labdarúgás - Diákolimpia Megyei Döntő Szkrajcsics Péter, Márta Alex, Francz Zsolt, Garzó Dávid, Czövek Gergő, Thrón Dávid, Nemeskéri Márk1.Pintér Csaba2015.04.24.
Diákolimpia Megyei Döntő - Fiú LabdarúgásKónya Dávid, Marton Máté, Márta Alex, Jávor Bence, Bodor Bence, Nikli László, Garzó Dávid, Szabó Dominik, Jávor Attila, Nemeskéri Márk3.Pintér Csaba2014.04.25.
Ötök Találkozója - RöplabdaTóth Diána, Babics Mirjana, Balogh Anna, Szabó Hajnalka, Pető Viktória, Kovács Eszter, Nikli Georgina, Szirmai Nikolett2.Pintér Csaba2014.04.16.
Ötök Találkozója - LabdarúgásSzkrajcsics Péter, Kónya Dávid, Marton Máté, Bodor Bence, Jávor Bence, Márta Alex, Garzó Dávid, Nikli László, Szabó Dominik, Pálfalvi Patrik3.Pintér Csaba2014.04.15.
Leőwey KupaTóth Diána, Babics Mirjana, Balogh Anna, Szabó Hajnalka, Pető Viktória, Kovács Eszter, Nikli Georgina, Szirmai Nikolett, Vidákovics Vivien2.Pintér Csaba2014.04.09.
Radnóti KupaTóth Diána, Szabó Hajnalka, Babics Mirjana, Balogh Anna, KOvács Eszter, Pető Viktória, Nikli Georgina, Szirmai Nikolett3.Pintér Csaba2014.04.02.
Diákolimpia Megyei Döntő - Leány Röplabda V. kcs.Kovács Eszter, Szirmai NIkolett, Kocsor Réka, Vidákovics Vivien, Horváth Vivien, Király Brigitta, Katona Zsófia, Gonda Nikolett2.Pintér Csaba2014.03.08.
SZODSE Területi Döntő - Fiú KosárlabdaÁcs Marcell, Forgács Márton, Téczely Roland, Jeszán Mátyás, Vadenyák Viktor, Bóhnicsek Alex, Kepecz Dániel, Geizler Krisztián1.Pintér Csaba2013.11.19.
SZODSE Területi Döntő - Leány RöplabdaBabics Mirjana, Balogh Anna, Szabó Hajnalka, Pető Viktória, Kovács Eszter, Nikli Georgina, Szirmai Nikolett, Vidákovics Vivien2.Pintér Csaba2013.11.19.
Diákolimpia Megyei Döntő - RöplabdaBalogh Anna, Szabó Hajnalka, Pető Viktória, Kovács Eszter, Nikli Georgina, Szirmai Nikolett, Vidákovics Vivien 3.Pintér Csaba2013.11.16.
SZODSE - Leány LabdarúgásSepovics Alexandra, Kiss Annamária, Balogh Anna, Horváth Vivien, Nemes Andrea, Kocsor Réka, Kasza Noémi, Tóth Luca, Nagy Dzsenifer 1.Pintér Csaba2013.10.08.
SZODSE - Területi Döntő - Fiú Labdarúgás Szkrajcsics Péter, Mang Olivér, Garzó Dávid, Pálfalvi Patrik, Szabó Dominik, Márta Alex, Francz Zsolt, Jávor Attila, Jávor Bence, Kuráth Dávid2.Pintér Csaba2013.10.08.