tumblr page counter
Pécsi Szakképzési Centrum Radnóti Miklós Közgazdasági Szakgimnáziuma
Név:   
Jelszó:

Ballagás 2018.
A logisztika napja
Szakmák Éjszakája 2018.
digitális Városismereti Verseny
Országos Középiskolás
Bemutatkozik a Radnót - 2018, Harmadik Színház
Sítábor 2018.
Öltözz pirosba!



Területi

VersenyVersenyzőOsztályHelyFelkészítőDátum
Bolyai Matematika Csapatverseny Körzeti fordulóMáy Evelin Pápai Zoltán Kozma Alexandra Ocskó Luca 10.c4.Kajliné Somogyi Ildikó2018.04.18.
Bolyai Matematika Csapatverseny Körzeti forduló"Ferencz Cintia Gedeon Lili Grósz Luca Kásádi Krisztina" 9.C9.Kajliné Somogyi Ildikó2018.04.18.
Ötök Találkozója - Angol nyelvBerkner Bettina
Murányi Jenő
Palotai Dávid
11.C
11.B
11.D
1.Pámer Melinda2018.03.28.
Ötök Találkozója - InformatikaJózsa Attila
Jordán Dorka
Bohnicsek Dárius
10.C
10.C
10.D
3.Gyuricza Tímea, Pék Ágnes2018.03.28.
Ötök Találkozója - MatematikaKozári Vanessza 9.B
Csór Bálint 9.D
Máy Evelin 10.C
Lakatos Martin 10.D
Horváth Zoltán 11.D
2.Kajliné Somogyi Ildikó, Háhn Attila, Szabó Éva2018.03.28.
Ötök Találkozója - Német nyelvPongrácz Farkas
Pintér Petra
Tóth Szófia
11.D
11.A
11.C
1.Tóth Gabriella, Györgyiné Jávorka Barbara2018.03.28.
Bolyai Matematika Csapaterseny Körzeti fordulóMáy Evelin
Pápai Zoltán
Kozma Alexandra
Ocskó Luca
10.c4.Kajliné Somogyi Ildikó2018.01.05.
Bolyai Matematika Csapaterseny Körzeti fordulóFerencz Cintia
Gedeon Lili
Grósz Luca
Kásádi Krisztina
9.c9.Kajliné Somogyi Ildikó2018.01.05.
Nemes Tihamér Alkalmazói VersenyCsór Bálint
Józsa Attila
Kincses Mercédesz
Lakatos Márk
Németh Patrik
Pongrácz Farkas
9.d
10.c
10.d
2.Pék Ágnes, Gyuricza Tímea2017.11.16.
Molnár Baján
Berkner Bettina
Horvat Emilia
Krizmajer Dalma
9.C
10.C
11.
3.Szentesi Mariann2017.04.28.
Dél-magyarországi Közgazdasági Középiskolák Találkozója Környezetvédelmi vetélkedőFogt Fanni
Zrínyi Vivien
Molvay Anna
10. B
10. B
10
2.Zsebeházi Edit2017.04.28.
Dél-magyarországi Közgazdasági Középiskolák Találkozója Röplabda verseny (lány)Kovács Eszter
Vidákovics Vivien
Deér Nóra
Deák Anita
Papp Henrietta
Járka Emese
Nikli Georgina
Radó Rebeka
Horváth Vivien
12. C
10. c
1
3.Pintér Csaba2017.04.28.
Dél-magyarországi Közgazdasági Középiskolák Találkozója Számvitel (szakmai ismeretek)Nagy Tímea12. C1.Kiss Katalin2017.04.28.
Dél-magyarországi Közgazdasági Középiskolák Találkozója TAKIV-városismereti versenyVarga Zsombor
Parczen Dániel
Monostori Dorottya
10. C3.Gajdócsi Levente2017.04.28.
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóDeák Anita, Nagy Tímea, Kósa Dániel, Vas Alexandra 12.3.Kajliné Somogyi Ildikó2017.02.02.
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóLuliák Eszter, Tóth Szófia, Zrínyi Vivien 10.6.Kajliné Somogyi Ildikó2017.02.02.
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóKő Dávid, Nyulasi Ákos, Kis Varga Balázs, Alics Dániel 11.7.Rosta Katalin2017.02.02.
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóPongrácz Farkas, Mihálovics Márkó,Mihálovics Rómeó, Szabó Alex9.7.Háhn Attila2017.02.02.
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóKovács Bernadett, Bánusz Brigitta, Csike Panna, Balogh Bianka 11.8.Kékesi Ágnes2017.02.02.
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóVarga Balázs, Világos Zoltán, Németh Barnabás, Mechentel Omar9.8.Háhn Attila2017.02.02.
Bolyai Matematika Csapatverseny körzeti fordulóJordán Dorka, Józsa Attila,Keresztes Szabolcs,Horváth Henrietta9.10.Háhn Attila2017.02.02.
4 FOR EUROPE uniós vetélkedő, regionális döntőLutz Kitti
Deák Anita
Möller Mercédesz
Kovács Eszter
11.C7.Vojcsik Jüzsef2015.10.16.
Ötök találkozója - Gazdasági játék - Likvidity"Család" csapat
Szöllősi Barbara 14.A
Auer Kitti 14.A
Puskás András 14.B
Győri Alexandra 11.C
Cseh László Viktor 11.B0
2.2015.04.01.
Ötök találkozója - Gazdasági játék - Likvidity"Vállalkozók" csapat
Vajnai Dániel 14.A
Gere Mónika 14.B
Bayerle Dóra 14.B
Juhász Dalma 11.b0
Jeszán Mátyás 11.B0
2.2015.04.01.
Ötök Találkozója - Matematika csapatversenyFrancz Zsolt 12.B
Kun István András 12.C
Geizler Krisztián 12.B
1.Hónig-Kékesi Ágnes2015.04.01.
Ötök Találkozója - Ügyvitel csapatversenySzili Gábor 9.C
Deák Anita 10.C
Thrón Dávid 10.C
1.Dr. Takács Istvánné2015.04.01.
Ötök Találkozója - Ügyvitel egyéni versenySzili Gábor 9. C1.Dr. Takács Istvánné2015.04.01.
Ötök Találkozója - Ügyvitel egyéni versenyThrón Dávid 10. C3.Dr. Takács Istvánné2015.04.01.
4 FOR EUROPE uniós vetélkedő, regionális döntőNagy Tímea
Deák Anita
Möller Mercédesz
Kovács Eszter
10. C9.Vojcsik József2014.10.17.
Zipernowsky Matematika Kupa9.évfolyam csapat: Nagy Tímea,Kő Dávid, Kósa Dániel,Gágó Ivett 9.1.Háhn Attila, Hónig Kékesi Ágnes,Kajliné Somogyi Ildikó2014.05.20.
Zipernowsky Matematika Kupa10. évfolyam csapat: Pelyhe Miklós, Nagy Nikoletta, Paksi Norbert, Streicher Szabolcs 103.Háhn Attila, Rosta Kata, Kajliné Somogyi Ildikó2014.05.20.
Zipernowsky Matematika KupaNagy Tímea 9. C2.Kajliné Somogyi Ildikó2014.05.12.
Zipernowsky Matematika KupaPelyhe Miklós 10. A3.Hónig Kékesi Ágnes, Kajliné Somogyi Ildikó2014.05.12.
Ötök Találkozója - Angol nyelvi csapatversenyTéczely Roland
Cseh Viktor
Vadenyák Viktor
10. B04.Alexovics Ingrid2014.04.16.
Ötök Találkozója - Balaton-kóstoló csapatversenySzabó Gábor
Egréder Gábor
Hunyadi Tibor
14. B2.Vojcsik József2014.04.16.
Ötök Találkozója - e-Etikett csapatversenyNemes Andrea
Virág Erna
10. A0.Lachner László2014.04.16.
Ötök Találkozója - Gépírás egyéni verseny Horváth Klaudia 10. C3.Dr. Takács Istvánné2014.04.16.
Ötök Találkozója - Informatika csapatversenyNemeskéri Márk11. B3.Pék Ágnes2014.04.16.
Ötök Találkozója - Közgazdasági ismeretek csapatversenyTóth Melinda
Kövesdi Lilla
Pavlovics Dániel
1.Közgazdasági munkaközösség2014.04.16.
Ötök Találkozója - Labdarúgás csapatversenyKónya Dávid, Szkrajcsics Péter, Garzó Dávid, Jávor Bence, Márta Alex, Bodor Bence, Szabó Dominik, Nikli László, Pálfalvi Patrik, Marton Máté 3.Pintér Csaba2014.04.16.
Ötök Találkozója - Matematika csapatversenyFarkas Alexandra
Gergely Alexandra
Kurdi Cecília
3.Hónig Kékesi Ágnes2014.04.16.
Ötök Találkozója - Matematika egyéni versenyKurdi Cecília 12. B5.Hónig Kékesi Ágnes2014.04.16.
Ötök Találkozója - Német nyelvi csapatversenyGyőri Aletta
Kőrösi Áron
Tamás Dzsenifer
10. C2.Schmalczné Marék Györgyi2014.04.16.
Ötök Találkozója - Röplabda csapatversenyBabics Mirjana, Balogh Anna, Szabó Hajnalka, Tóth Diána, Pető Viktória, Nikli Georgina, Szirmai Nikolett, Kovács Eszter 2.Pintér Csaba2014.04.16.
Ötök találkozója - Versmondó egyéni versenyWindischmann Nikolett 10. A4.Thürmer Tünde2014.04.16.
Ötök Találkozója - Versmondó egyéni versenyNagy Norina 10. A5.Thürmer Tünde2014.04.16.
EPVOKS-napok 2014Juhász Dalma
László Emese
Nagy Nikolett
Seres Viktória
10. B04.Banó Andrea2014.03.07.
EPVOKS-napok 2014Pető Viktória
Pohl Dominika
Pókos Kinga
Újpál Alexandra
10. B08.Banó Andrea2014.03.07.
4 FOR EUROPE európai uniós vetélkedő, regionális döntőRADNÓTI EMPIRE csapat:
Egréder Gábor
Csató Máté
Bátonyi Donát
Hunyadi Tibor
14. A2.Vojcsik József2013.11.06.
I. Országos Diákvállalkozó Vetélkedő Dél-Dunántúli ElődöntőSzomor Roland, Harcos Attila, Pécsi Zsófia 12. A3.Szabó György2013.10.25.